Корзина
112 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Ежемесячно проводятся акции с подарками и скидками.Купить со скидкой
УкраинаКиевг. Киев, ул. Бориспольская 9
+380734460097
+380992090777
+380989228595
+380443613697
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Силик Украина
Корзина
Краска для печей, каминов, мангалов и BBQ - Термосил 650 (1кг), фото 2
Краска для печей, каминов, мангалов и BBQ - Термосил 650 (1кг), фото 3
Краска для печей, каминов, мангалов и BBQ - Термосил 650 (1кг), фото 2
Краска для печей, каминов, мангалов и BBQ - Термосил 650 (1кг), фото 2
Краска для печей, каминов, мангалов и BBQ - Термосил 650 (1кг), фото 3
  • Краска для печей, каминов, мангалов и BBQ - Термосил 650 (1кг), фото 2
  • Краска для печей, каминов, мангалов и BBQ - Термосил 650 (1кг), фото 3
  • Краска для печей, каминов, мангалов и BBQ - Термосил 650 (1кг), фото 4
  • Краска для печей, каминов, мангалов и BBQ - Термосил 650 (1кг), фото 5
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Нужна качественная термостойкая краска? Термосил 650 — лучшее решение для декорирования и защиты металлических поверхностей которые подвергаются длительному воздействию высоких температур! Это кремнийполимерная краска, которая выпускается нашей компанией и является востребованным аналогом европейской дорогостоящей продукции. Наша эмаль стала настоящей находкой для изготовителей отопительного оборудования.

Достоинства Термосил 650

  • Хорошо наносится и ложится ровным слоем.

  • Высыхает менее чем за 30 минут.

  • Образует плотную однородную пленку, которая не пропускает влагу.

  • Устойчива к воздействию очень высоких температур.

Что мы предлагаем?

  • Эмаль, изготовленную на 100% из качественного европейского сырья.

  • Возможность регулировать вязкость эмали по требованию клиента.

  • Экономичные цены и скидки от объема заказа.

  • Оформление отсрочки платежа для проверенных заказчиков.

Заказывайте краску Термосил 650 с доставкой по стране в магазине, который пользуется доверием у покупателей!

ТЕХНІЧНА  ІНФОРМАЦІЯ                                                                             Кремнійполімерна термостійка фарба Thermosil-650 це інноваційна фарба на основі спеціальних поліфенілметилсилоксанових смол, термостійких пігментів та наповнювачів, а також модифікуючих домішок.

ПРИЗНАЧЕННЯ:                                                                                              Кремнійполімерна термостійка фарба призначена для фарбування різних металічних поверхонь: печей, грилів, котлів, електричних та газових нагрівачів, вихлопних труб автомобілів та ін.., які піддаються тривалому нагріванню до 500ºС в тому числі короткостроковому нагріву до червоного каління металу біля 650ºС Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.

ВЛАСТИВОСТІ:                                                                                                                               -володіє високою термостійкістю                                                                                               -після затвердження утворює  міцне, тверде, хімічно стійке покриття, антикорозійне та стійке до атмосферних впливів покриття.

 

СКЛАД:                                                                                             Поліфенілметилсилоксанові смоли, термостійкі пігменти і наповнювачі, антикорозійний пігмент, модифікуючі домішки, ароматичні вуглеводні.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:                                                                                 Зовнішній вигляд матеріалу: однорідна (після перемішування) текуча рідина відповідного кольору. Витрата фарби на одношарове покриття: 0,1-0,13 кг/м². Зовнішній вигляд покриття: Після висихання фарба утворює рівну, однорідну плівку відповідного кольору. Вміст нелетких речовин: 30-40%, Густина: 1,01-1.1 кг/л, Умовна в’язкість по віскозиметру ВЗ-246, сопло 4 мм, за (20±2)ºС не менше 25 с, Час висихання при температурі 20 ºС та вологості 50%: До  відсутності відбитку 30 хв, для обробки 60 хв, остаточне затвердіння при температурі 250 - 280 ºС  біля 30 хв.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ВИКОРИСТАННЮ:                                                                              Роботи з фарбування проводити при температурі від -5ºС до 25 ºС і вологості 50-70% При цьому уникати точки роси, а також температури фарби та металу який фарбується повинні не різнитися.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:                                                                                           Металічну поверхню призначену для фарбування очистити від іржі , зачистити наждачним папером,  після чого ретельно знежирити легколетким розчинником, витерти насухо.

ФАРБУВАННЯ:                                                                                                                      Фарба готова до використання. Перед використанням  ретельно перемішати. Фарбу наносити на чисту суху поверхню пневматичним, або безповітряним розпиленням, пензлем, валиком в один достатній шар не допускаючи підтікання.

РЕЖИМ СУШКИ:                                                                                                                      Час висихання при температурі 20 ºС та вологості 50%: До  відсутності відбитку 30 хв, Остаточне затвердіння відбувається протягом 30 хв при температурі близько 250-280ºС. Під час остаточного затвердіння може спостерігатися незначне задимлення зі специфічним запахом.

ОЧИСТКА ІНСТРУМЕНТУ:                                                                                                Робочі інструменти очищають розчинником відразу після закінчення роботи і при тривалих перервах, не допускаючи висихання матеріалу на інструменті. Фарба, що затверділа на інструменті видаляється механічно, або за допомогою розчинника.

 

БЕЗПЕКА І ОХОРОНА ПРАЦІ

Фарба є легкозаймистою особливо небезпечною рідиною. Всі роботи з фарбою повинні проводитися в приміщеннях при працюючій  приточно-витяжній  вентиляції згідно      ДБН В.2.5-67:2013 і ДСТУ Б А.3.2-12:2009 Нанесення слід проводити акуратно, уникаючи контакту фарби з відкритими ділянками тіла. У разі потрапляння фарби на уражені ділянки ретельно промити місце контакту великою кількістю води. У разі проковтування негайно викликати блювоту, звернутися до лікаря і показати тару або етикетку фарби.

 

ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

У разі розливу матеріалів місце розливу засипати піском, забруднений пісок прибрати дерев'яним або алюмінієвим совком в окрему тару, після чого винести забруднений пісок в місце збору промислових відходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

 

ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ

Зберігати у фірмовому герметично закритій тарі при температурі від - 5 ° С до + 20 ° С, в недоступному для дітей місці. Берегти від впливу прямих сонячних променів і нагрівальних приладів. Гарантійний термін зберігання: 12 місяці від дати виготовлення. Достовірність даної технічної специфікації на фарбу ґрунтується на лабораторних випробуваннях і застосуванні матеріалу на реальних об'єктах. Дана технічна інформація є довідковою та не замінює паспорт (сертифікат якості) на продукт. Як виробник, компанія не несе відповідальності за зберігання і застосування матеріалу не відповідно до даної інструкції і рекомендацій. Вихід нової технічної специфікації на матеріал скасовує колишню.

Основные атрибуты
Производитель  Силик Украина
Страна производительУкраина
ТипКраска
цвет Черный
Основа эмалиКремнийорганическая
Тип грунтовкиОднокомпонентные
Пользовательские характеристики
Цветчерный
Термостойкость, °C+ 600
Тип краскиКремнийорганическая
  • Цена: 256 грн./кг