Отзывы о компании "СІЛІК"
- Станислав
Замовляв 1 кг до 1000 градусів,приїхала 700 гр до 800
Відправка повинна була бути в понеділок,відправили в середу.
Добре хоч колір той😂
Повинна бути як на фото 3 ,а приїхала така як на перших двох.
Забрав тільки тому,що сам торгую на промі та знаю що таке незабрана посилка.
Нажаль більшої оцінки поставити вам не зміг🤔- Комментарий продавца
Станіслав, дякуємо за замовлення фарби !!!
- Комментарий продавца
- Євгенія Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Євгенія, дякуємо за позитивний відгук!!
- Комментарий продавца
- Олександр І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Олександр, дякуємо за позитивний відгук!!
- Комментарий продавца
- Василь Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Василь, дякуємо за позитивний відгук!!!
- Комментарий продавца
- В'ячеслав В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Вячеслав, дякуємо за позитивний відгук!!!
- Комментарий продавца
- Игорь К.
- Комментарий продавца
Ігор, дякуємо за позитивний відгук!!!
- Комментарий продавца
- Юрій К.
- Комментарий продавца
Юрій, дякуємо за позитивний відгук!!!
- Комментарий продавца
- Анатолій М.
- Комментарий продавца
Анатолій, дякуємо за позитивний відгук!!!
- Комментарий продавца
- Юрий Л.
- Комментарий продавца
Юрій, дякуємо за позитивний відгук!!!
- Комментарий продавца
- Павло К.
- Комментарий продавца
Павло, дякуємо за позитивний відгук!!!
- Комментарий продавца

