Відгуки про компанію "СІЛІК-УКРАЇНА"
- Станислав
Замовляв 1 кг до 1000 градусів,приїхала 700 гр до 800
Відправка повинна була бути в понеділок,відправили в середу.
Добре хоч колір той😂
Повинна бути як на фото 3 ,а приїхала така як на перших двох.
Забрав тільки тому,що сам торгую на промі та знаю що таке незабрана посилка.
Нажаль більшої оцінки поставити вам не зміг🤔- Коментар продавця
Станіслав, дякуємо за замовлення фарби !!!
- Коментар продавця
- Євгенія Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Євгенія, дякуємо за позитивний відгук!!
- Коментар продавця
- Олександр І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Олександр, дякуємо за позитивний відгук!!
- Коментар продавця
- Василь Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Василь, дякуємо за позитивний відгук!!!
- Коментар продавця
- В'ячеслав В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вячеслав, дякуємо за позитивний відгук!!!
- Коментар продавця
- Игорь К.
- Коментар продавця
Ігор, дякуємо за позитивний відгук!!!
- Коментар продавця
- Юрій К.
- Коментар продавця
Юрій, дякуємо за позитивний відгук!!!
- Коментар продавця
- Анатолій М.
- Коментар продавця
Анатолій, дякуємо за позитивний відгук!!!
- Коментар продавця
- Юрий Л.
- Коментар продавця
Юрій, дякуємо за позитивний відгук!!!
- Коментар продавця
- Павло К.
- Коментар продавця
Павло, дякуємо за позитивний відгук!!!
- Коментар продавця

